Chcete si objednávku vyzvednout?

Kde si chcete objednávku vyzvednout?

Chcete si objednávku vyzvednout?

SPLÁTKY BEZ NAVÝŠENÍ

SPLÁTKY BEZ NAVÝŠENÍ – ÚROK 0%

Nabídka platí od 19. 10. do 2. 11. 2017 ve všech prodejnách ASKO – NÁBYTEK v ČR, včetně e-shopu www.asko.cz.

Sníte o stylovém a moderním bydlení? Hledáte možnost, jak si váš domov zařídit bez tlaku na váš rozpočet a peněženku? V našich prodejnách a e-shopu si můžete aktuálně zakoupit váš vysněný nábytek na splátky s 0% úrokem. Nezaplatíte tak ani o korunu navíc!

Výhodou je, že si váš domov u nás zařídíte od A po Z! V našem specializovaném kuchyňském studiu vám naplánujeme kuchyni na míru. V oddělení sedacích souprav si vyberete a přizpůsobíte sedačku na míru, dle vašich možností a preferencí. Do obývacího pokoje si vyberete trendy stěnu, konferenční stolek a další doplňky dle vašich představ. V sekci ložnic si vyberete kvalitní postel, komodu nebo praktickou šatníkovou skříň.

A to není vše! U nás vám zařídíme i předsíň, dětský pokoj, kancelář a jídelnu. Stačí navštívit jednu z našich prodejen nebo si můžete vybírat pohodlně z domova v našem e-shopu.

Podmínky akce

NEZAPLATÍTE NIC NAVÍC!

V prodejnách ASKO – NÁBYTEK je nutné složit 10% akontaci z celkové hodnoty kupní smlouvy. Bližší informace Vám poskytnou prodejci finančních služeb v každé prodejně.

V e-shopu www.asko.cz uhradíte akontaci 10% z celkové ceny objednávky formou dobírky při doručení zboží kurýrovi a zbytek v 9 splátkách po 10% měsíčně. Smlouva musí být schválena ve splátkové společnosti a podepsána zákazníkem do 2. 11. 2017 do 20:00 hod.

Leták 0% úrok

0% úrok

Leták Trendy v sedacích soupravách

Vyberte si takovou, která vám sedne!

Nákup na splátky Quatro

Nakupujte na splátky se společností Quatro – více informací o platbě Quatro zde.

Prodejny ASKO – NÁBYTEK

Praha – Štěrboholy, Praha – Čakovice, Znojmo, Plzeň, Teplice, Hradec Králové, Brno, Zlín, Tábor, Chomutov, Mladá Boleslav, České Budějovice, Olomouc.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více info