SLEVA 50 % na plánované sedací soupravy v našich prodejnách

SLEVA 50 % na plánované sedací soupravy v našich prodejnách

Zpátky

06. 06. 2019

V našich prodejnách plánujeme sedací soupravy na míru každého domova, a proto pro vás máme pár užitečných tipů, jak si vybrat tu pravou. V první řade si změřte důsledně místo vyhrazené pro sedací soupravu. Zvažte umístění v prostoru (souprava musí mít v tomto případě určitě potažení zad) nebo umístění u stěny. Sedací soupravu si můžete naplánovat v jedné linii, do tvaru U, L a můžete ji doplnit o další elementy – trojsedák, dvousedák, křeslo nebo taburet. Mějte základní představu o barvě, materiálu a případných dalších funkcích, které má vaše nová sedací souprava mít.

Nabízíme široké množství potahů v různých barvách a materiálech – kůže, látka, ekokůže nebo jejich kombinace. Úložné prostory se mohou nacházet v různých částech sedací soupravy, ale i v taburetu nebo křesle. Rozklad na lůžko může mít různá provedení a velikosti. Nabízí se také relaxační funkce v opěrných částech, včetně mechanického nebo elektrického polohování sedu či opěrek.

Pokud chcete, aby vám sedací souprava ladila do prostoru, přineste kousek závěsu nebo alespoň vyfoťte barevnost tkanin, stěn, podlah a aktuálního nábytku v okolí, a všechny své představy a přání sdělte našim prodejcům. Látku, kterou je sedací souprava potažená, si můžete objednat navíc jako metráž pro doladění interiéru ve formě polštářků, závěsů či přehozů.

Přijďte se k nám podívat a naplánujte si u nás sedací soupravu přesně na míru vašeho domova.

Sleva 50%

Podmínky akce

Nabídka platí od 8.6. do 9.6. 2019 pouze v prodejnách ASKO - NÁBYTEK v ČR.

Z každého nákupu plánované sedací soupravy bude odečtena sleva 50 % z doporučených maloobchodních cen. Nabídka se nevztahuje na akční a již zlevněné zboží a elektrospotřebiče. Platí pouze na nově uzavřené zakázky. Slevy nelze kombinovat ani sčítat. Vyplacení slevy v hotovosti není možné.