Kde si chcete objednávku vyzvednout?

Chcete si objednávku vyzvednout?

Kuchyňská studia

Top line

Top line

Variabilní program nadstandardních kuchyní na míru pro náročnou klientelu.

prohlédnout
Best line

Best line

Značková řada kuchyní na míru s praktickými řešeními dle přání zákazníka.

prohlédnout
Asko line

Asko line

Nejširší řada plánovaných kuchyní na míru s nabídkou úplně pro každého.

prohlédnout
Eco line

Eco line

Speciální řada kuchyní, která nabízí levnější variantu plánované kuchyně na míru.

prohlédnout
Speed line

Speed line

Řada kuchyní na míru, které můžete mít doma opravdu rychle.

prohlédnout
Konfigurátor kuchyní

ASKO – NÁBYTEK

Konfigurátor kuchyní

prohlédnout

Výbava a ergonomie kuchyní

Závěsné skříňky

Studia PORTA představují různé varianty závěsných skříněk. Od úplně jednoduchých a klasických až po speciální prosvětlené a mechanické skříňky. V nabídce jsou desítky variant, které si můžete vyzkoušet v rámci studií PORTA v techno kóji.

Zásuvky

Jednotlivé řady kuchyní Porta lze kombinovat s různými zásuvkami, které mohou být vybaveny širokou škálou zásuvných mechanizmů, od těch úplně jednoduchých až po sofistikované systémy doplněné o výsuvy, tlumení nebo brzdící mechanizmy.

Spotřebiče

Jednotlivé řady kuchyní Porta lze doplnit různými spotřebiči podle přání a nároků zákazníků. Nabízíme celou řadu renomovaných značek elektrospotřebičů jak pro vestavěné provedení, tak volně stojící. Nabídka elektrospotřebičů může být součástí plánování Vaší nové kuchyně na míru.

Typy kuchyní

Studia kuchyní Porta nabízí všechny typy kuchyní. Klasické, moderní, rustikální či extravagantní provedení dle Vašich přání a možností. Každý si může vybratz širokého spektra barev, vzorů, uspořádání a kombinací a zvolit si vzhled předních ploch, korpusů, pracovních desek, podstavců, osvětlení a doplňků.

Řady kuchyní

Prohlédnout

Spotřebiče

Prohlédnout

Dřezy a baterie

Prohlédnout

Katalog ke stažení

Prohlédnout

Proč Porta?

Kuchyňská studia PORTA vychází z koncepce prodeje německé společnosti PORTA, která je na trhu už více než 50 let a nabízí svým zákazníkům celou škálu nábytku, bytových doplňků a zejména kuchyní na míru. Společnost PORTA zakoupila před pěti lety síť prodejen ASKO – NÁBYTEK v Čechách i na Slovensku a celá síť těchto prodejen prošla za poslední léta značným vývojem a změnami.

Co od Vás potřebují naši specialisté vědět?
 • Velikost, tedy rozměry místnosti a její dispozice včetně umístění oken a dveří. Budeme rádi, pokud nám přinesete i fotografie dané místnosti.
 • Informace o přípojkách vody, elektřiny, plynu a topných tělesech, zkrátka o všem, na co musí být brán při plánování zřetel.
 • Vaši představu o:
  • barevném a materiálovém provedení předních stran a korpusů, u nichž můžete vybírat z široké nabídky vzorků, čítajících více něž tisíc různých druhů; tyto vzorky si můžete prohlédnutí v našich kuchyňských studiích PORTA
  • rozmístění skříněk, vnitřní vybavení – všechny technické možnosti si můžete vyzkoušet v techno- kóji ve studiu PORTA
  • provedení pracovní desky, typy úchytů a další doplňky (dřezy, dřezové baterie, drtiče odpadu apod.); širokou nabídku čítající více něž stovky různých typů si můžete prohlédnout v našich kuchyňských studiích PORTA
  • kuchyňských spotřebičích, pro které nemusíte chodit nikam jinam! Budete-li chtít využít nabídku kompletního zjištění, rádi vám nabídneme i celou řadu značkových elektrospotřebičů

Techno kóje

V rámci kuchyňského studia PORTA prezentujeme našim zákazníkům tzv. techno kóji. Techno kóje je předváděcí prostor, kde si každý zákazník může vyzkoušet veškerá technická řešení, která nabízíme pro jednotlivé řady našich kuchyní na míru PORTA. Můžete si například vyzkoušet rozdíl mezi šuplíkem s dojezdem a tlumením, a bez těchto zařízení. Dále si můžete otestovat různé formy výsuvných systémů, možnosti doplnění kuchyně o množství prvků vnitřní výbavy a další podobné drobnosti, na které při první řešení nové kuchyně na míru často buď zapomínáme, nebo vůbec netušíme, kam jsme se technicky dostali a jaké možnosti jsou dnes na trhu k dostání. Nechybí ani prezentace osvětlení, zásuvkových panelů nebo policového systému.

Vysoká variabilita podle přání zákazníka

Kuchyně na míru PORTA mohou mít různé prostorové uspořádání: lineární (rovné) paralelní (dvoustranné) rohové (tvar L nebo U) ostrůvkové nebo poloostrůvkové (tvar G) Design kuchyní tvoří čelní strana+ korpus + pracovní deska + sokl + úchytky + dřez + dřezová baterie + … = to vše můžete vzájemně kombinovat a vybrat si ze stovek až tisíců různých variant… Vytvoříte si tak kuchyň úplně dle svých představ!

Vysoká kvalita materiálů a surovin

Díky padesátileté zkušenosti s výrobou kuchyní na míru PORTA spolupracujeme s nejlepšími dodavateli a producenty pouze nejkvalitnějších materiálů a surovin. Díky těmto přednostem máme pro naše zákazníky i víceleté garance a záruky na konkrétní prvky každé kuchyně na míru. V některých případech se jedná i o celoživotní záruku.

Tisíce spokojených zákazníků

Kvalitní kuchyně na míru PORTA a služby spojené se pracování individuální nabídky – 3D vizualizace, doprava, montáž, na kterou samozřejmě poskytujeme rovněž záruku – jsou výsledkem padesátiletých zkušeností a důvodem spokojenosti tisíců zákazníků. Nabídka z pěti různých modelových řad navíc přináší širokému spektru zákazníků téměř neomezenou možnost výběru podle jejich individuálních požadavků.

50 let zkušeností a praxe

Společnost PORTA je na trhu s kuchyněmi již přes 50 let. Tato dlouhá historie a tradice přináší kvalitu a úspěch v prodeji kuchyní pod vlastní značkou. Proto se společnost ASKO – NÁBYTEK rozhodla stávající studia změnit na kuchyňská studia PORTA a představuje tuto kvalitu a tradici nově také na českém trhu. Kvalitní kuchyně na míru i služby jsou zárukou úspěchu, který je naším hlavním cílem.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více info