Košík

0

0 pol.

Žádné zboží k porovnání - jak porovnávat?

Kuchyňská studia

Kuchyňské studio ASKO - NÁBYTEK

Kvalita, design, elegance, prostor — na začátku jen čtyři slova, na konci Vaše nová kuchyně. Kuchyně, která je srdcem domova, středobodem každé rodiny. Výsledkem práce našich designérů je nová nabídka kuchyní. Přinášíme Vám harmonii tvarů, barev, materiálů a technických řešení. Vyznačuje se individuálním přístupem ke každému důležitému detailu a hledáním souladu mezi designem a cenou.


Kuchyňské studio ASKO - NÁBYTEK Kuchyňské studio ASKO - NÁBYTEK Kuchyňské studio ASKO - NÁBYTEK

Kuchyňská studia najdete v kamenných pobočkách ASKO – NÁBYTEK.
Podrobnější informace naleznete na samostatných stránkách porta-kuchyne.cz a v často kladených otázkach.


Upřednostňujeme kvalitní komponenty testované pro každodenní život. Zárukou kvality našich výrobků jsou moderní a ekologické výrobní technologie a dlouholetá tradice výroby nábytku.

Nechte se inspirovat našimi nápady a sen o své kuchyni s námi přeměňte ve skutečnost.

Funkce, kvalita a vzhled kuchyní

Konfigurátor kuchyní

Modelové řady našich kuchyní

Vega

Kuchyně Vega

Charakteristickým rysem kuchyně jsou rovné a pravoúhlé linie, živé barvy a dřevěné dekory ve vodorovné textuře. Jednoduché a vzdušné sestavy oslovují hlavně mladší generace.


Area

Kuchyně Area

Kuchyně s čistými vertikálními liniemi v elegantní kombinaci vanilky v kombinaci s olšovým nebo ořechovým dekorem. Area je cenově dostupná kuchyně, která zaujme svým nevtíravým designem každou věkovou skupinu zákazníků. Doplněním nerezových prvků vznikne moderní kuchyně.


Ross

Kuchyně Vega

Extravagantní kombinace exotické textury s jinými barvami ve vysokém lesku, doplněné o matné provedení dřevin, vytváří z ROSS jedinečnou a trendovou kuchyni, která zaujme svou originalitou. Neopakovatelná elegance si za krátký čas našla na trhu své místo a velkou oblibu u zákazníků.


Naos

Kuchyně Area

Naos patří mezi naše nejstarší a nejvyhledávanější modely. Kuchyně je na trhu více jak 10 let. Její čistá linie a specificky zaoblené hrany dveří o tloušťce 22 mm jsou důležitým prvkem designu vytvářejícího dojem nadčasovosti kuchyně.


Zeta

Kuchyně Vega

Je kuchyně mladých a úspěšných s rovnými liniemi. U Zety převládají vzájemné barevné kombinace dekorů, díky kterým se z každé kuchyně stává originál. Použitím trendových úchytek se její design ještě zvýrazňuje.


Enif

Kuchyně Area

Elegantní frézování řadí Enif spolu s pilastry do rustikálního stylu. Zajímavý detail vytváří rámové dveře s dělící mřížkou a skleněnou výplní. Správný výběr stylového odsavače vytvoří neopakovatelnou romantickou atmosféru.


Atik

Kuchyně Vega

Opticky přitažlivá s nádechem elegance, stylová a romantická. Díky mnohým detailům a barevným řešením působí útulně a pohodlně. Vykouzlí v jakémkoli bytě vesnickou atmosféru. Ti, kterým hypermoderní kuchyně nic neříkají, dají přednost právě kuchyni ATIK.


Korpusy

  • Korpusy jsou z LDTD desek o tloušťce 16 mm.
  • Přední hrana korpusu ABS (1 mm).

Pracovní desky

  • Pracovní desky jsou z DTD desek o tloušťce 38 mm
  • Povrch umakart
  • K pracovním deskám se dodávají adekvátní těsnící lišty ve stejném dekoru anebo ALU těsnící lišty
  • Pracovní desky označené hvězdičkou (*) se dodávají i s ABS hranou
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více info