Den otevření nové prodejny v Brně je tu!

Zpátky

05. 01. 2022

S radostí Vám oznamujeme, že pro Vás otevíráme čtrnáctou prodejnu v Česku! Dveře 22. prodejny v Čechách a na Slovensku se slavnostně otevřou již 7.1.2022 v devět hodin. Těšíme se na Vás na adrese Škrobárenská 534/2A.

Speciální otevírací nabídka

Prohlédněte si naší speciální otevírací nabídku ve které jsme pro Vás připravili spousty výhodných akcí pro váš pohodlný nákup.

Doprava zdarma na veškerý nábytek

Pohodlný nákup jde ruku v ruce s pohodlným doručením. Nechte si Váš nábytek dovézt až domů. . Minimální hodnota nákupu 10 000 Kč, závoz do vzdálenosti 50 km, bez vynesení zboží - k prvním uzamykatelným dveřím.

50% sleva na plánované kuchyně

Co víc si přát než plánovanou kuchyni, přesně podle vašich představ. Nyní ji dostanete navíc s 50% slevou. Vy se tak nebudete muset o nic starat a navíc ušetříte!

Doprava a montáž zdarma na plánované kuchyně

Co víc si přát než plánovanou kuchyni, přesně podle vašich představ. Nyní ji dostanete navíc s dopravou i montáží zdarma. Minimální hodnota nákupu 50 000 Kč, závoz do vzdálenosti 50 km, bez vynesení zboží - k prvním uzamykatelným dveřím.

0% úrok na ložnice a postele

Dlouho jste přemýšleli nad novou ložnicí? Ideální čas je právě teď! S 0% úrokem si splátky můžete rozložit, jak Vám bude vyhovovat a nezaplatíte nic navíc.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více info