Kde si chcete objednávku vyzvednout?

Chcete si objednávku vyzvednout?

Pro média

Zajímají Vás informace o naší společnosti, chcete o nás napsat nebo s námi spolupracovat? Neváhejte se nám ozvat na níže uvedené kontakty a domluvíme se!

Romana Francková
Telefon: +420 734 231 343
E-mail: franckova@know.cz

Jakub Koutek
Telefon: +420 774 547 902
E-mail: koutek@know.cz

Tiskové zprávy

Zjistěte, co se u nás aktuálně děje.

  • 08.10.2019 – Pořiďte si svou kuchyň snů
  • 02.10.2019 – Podzimní inspirace pro váš domov
  • 13.08.2019 – Slováci a Češi investují při výběru kuchyně do kvality
  • 08.07.2019 – Aktuální trendy při vybavení obývacího pokoje
  • 12.06.2019 – Zlepšete svůj spánek

O společnosti ASKO – NÁBYTEK

ASKO – NÁBYTEK patří mezi největší tuzemské prodejce nábytku s tradicí již od roku 1991, kdy byla otevřena první prodejna v Praze. V současné době nabízí ve 13 obchodech po celé České republice široký sortiment nábytku jak v moderním designu, tak v klasickém provedení, ale i bytové doplňky a kuchyně na míru. Na každé prodejně naleznete také kompletní nabídku souvisejících služeb: doprava nábytku, odborná montáž, možnost splátkového nákupu, záruční i zákaznický servis a v neposlední řadě i garance nejnižší ceny.

Od roku 2009 je sortiment ASKO – NÁBYTEK k dostání i on-line na e-shopu společnosti s doručením po celé ČR. Během března 2019 byla také spuštěna nová služba Click & Collect, která umožňuje pohodlný nákup on-line a následné osobní vyzvednutí včetně platby na kterékoli prodejně.

Společnost klade zásadní důraz na vaši spokojenost, a proto neustále zlepšuje své služby na základě vašich podnětů a upravuje prodejny podle nejnovějších trendů. V roce 2018 byl zavedený nový moderní koncept prodejen otevřením pilotní prodejny Teplice. Vzhled změní postupně všechny pobočky tak, aby zákazníci mohli nakupovat v moderních, prostorných, vzdušných a vzhledově velmi příjemných prodejnách, jejichž průměrná plocha je 6000 m2.

Do dalších let plánuje společnost rozšiřování své obchodní sítě. Chce tím přispět jak ke zvyšování vaší spokojenosti, tak i ke zvyšování zaměstnanosti v naší zemi prostřednictvím nabídky nových pracovních míst v prodejnách ASKO – NÁBYTEK.

Společnost ASKO – NÁBYTEK patří od roku 2011 k podnikové skupině PORTA se sídlem v Německu. Jednatelem společnosti pro CZ a SK trh je Michal Moureček.

V prodejnách ASKO – NÁBYTEK si ze širokého sortimentu vybere jak náročný zákazník, tak ten, který zařizuje své první bydlení. Jednoduše každý, kdo hledá kvalitu i výborný servis.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více info