Stylově a do posledního detailu

Stylově a do posledního detailu

Zpátky

26. 10. 2022

Vybavte si svůj domov několika doplňky, které vám domů vnesou kouzelnou vánoční atmosféru. Každá místnost si zaslouží v předvánočním čase nový háv. Kuchyňští pomocníci, detaily do obýváku i ložnice. Nebojte se tmavých barev, výrazných vzorů ani neotřelých kousků.

Zachumlejte se

Sledování pohádek bez teplé deky a čaje? To by snad ani nešlo. Vyberte si z široké nabídky našich dek tu pravou. Flanelové, fleecové, či z polyesteru. Mnoho barev, vzorů i velikostí. Tu pravou najdete vždy a vánoční lenošení bude hned příjemnější.

Chladné večery v teple

Zima se blíží a s ní i chladné večery. Nepodceňte to a pořiďte si ty správné peřiny. V naší nabídce naleznete mnoho variant, od bavlněných peřin, po antibakteriální, či voňavé kusy.

Nezapomeňte vše doplnit tematickým povlečením a přehozem přes postel. Tyto Vánoce budou hlavně o odpočinku, tak si dopřejte to nejlepší.

Kuchyň bez chybičky

Rádi pečete cukroví a trávíte čas v kuchyni? O Vánocích se vám bude jistě hodit pár kuchyňských doplňků či spotřebičů. Usnadní vám nejen práci, ale pomůžou i s časem.

Vše půjde rychleji a lépe.

Vybírat můžete mezi všemožnými držáky, háčky či regály, až po spotřebiče jako šlehače, rychlovarné konvice či mixéry a spousty dalších.

Prodejny ASKO - NÁBYTEK

Praha – Štěrboholy, Praha – Čakovice, Znojmo, Plzeň, Teplice, Hradec Králové, Brno, Zlín, Tábor, Chomutov, Mladá Boleslav, České Budějovice, Olomouc, Havířov.