Jaro má zelenou

Jaro má zelenou

Zpátky

07. 04. 2022

Milujete procházky jarní přírodou, která se probouzí do svěžích barev a překypuje energií?
Poradíme, jak vnést jarní pohodu i do vašeho domova, ze kterého se tak rázem stane oáza klidu a relaxace.

Ať promluví květiny

Rozmanité, pestrobarevné květy budou slušet každému interiéru.

Záleží jen na vás, zda dáte přednost čerstvým řezaným květinám, jejichž půvab můžete ještě zdůraznit stylovou vázou, nebo sáhnete po doplňcích s květinovými motivy, které promění jakýkoliv kout v rozkvetlou zahradu.

Do jarního kabátku můžete převléct dekorační polštářky, závěsy, ale také třeba květináče. Kombinujte svěží zelené, žluté a oranžové tóny, nebo vsaďte na jeden z nich.

Veselé Velikonoce

K jaru neodmyslitelně patří velikonoční svátky, které jsou spjaty s mnoha tradicemi a zvyky.

Prožijte je v kruhu rodiny a naplňte domov pohodou a radostí. I s tím vám mohou pomoci roztomilé doplňky a dekorace v podobě rozkošných zajíčků, kuřátek, oveček či malované kraslice s veselými motivy.

Nebojte se ani pestrých barev, které rozzáří místnost a zaplní ji pocitem tepla. Stačí jen drobné akcenty, například na ubruse nebo prostírání.

Sváteční stolování můžete ozvláštnit také originálními svícny, mísami a tácy, díky nimž jaro doslova vtrhne i k vašemu stolu.

Prodejny ASKO - NÁBYTEK

Praha – Štěrboholy, Praha – Čakovice, Znojmo, Plzeň, Teplice, Hradec Králové, Brno, Zlín, Tábor, Chomutov, Mladá Boleslav, České Budějovice, Olomouc, Havířov.