Léto s chutí cestování

Léto s chutí cestování

Zpátky

07. 07. 2022

Léto přímo láká k experimentování v kuchyni a ochutnávkám exotických pokrmů, s nimiž i v pohodlí domova pomyslně procestujete svět. Kouskem jiné kultury můžete okořenit i samotné místo, kde pokrmy připravujete. Vyzkoušejte například jemný a svěží styl Provence, který bude slušet malým i velkým kuchyním a jen tak se neokouká. Víme, jak na to!

Závan jižní Francie

Romantický a okouzlující nádech ve stylu Provence dodáte kuchyni tou správnou volbou barev.

>Měly by v ní převládat světlé, přírodní odstíny, vedle nešlápnete ani s květinovými motivy nebo jemnými barevnými akcenty v květinových tónech.

Skvěle bude vypadat nábytek v přírodním dekoru, jako je například kámen či dřevo.

V naší nabídce naleznete i kousky se zdobnějším provedením či s nádechem patiny, jež podtrhnou celkovou atmosféru místnosti.

Při výběru kuchyňského nábytku se zaměřte rovněž na kvalitní a odolné materiály, naši specialisté vám rádi pomohou.

Méně je více

K doladění interiéru se budou hodit také doplňky a dekorace v jemných odstínech fialové, růžové či šedé, ale pozor, víc než kdy jindy zde platí pravidlo střídmosti.

Prostor by měl totiž působit čistým a harmonickým dojmem.

Využijte proto důmyslná a praktická řešení k uložení všech nezbytností, jako jsou organizéry ve skříňkách a zásuvkách nebo otočné systémy, jež vám usnadní nejen vaření, ale také každodenní úklid v kuchyni.

Prodejny ASKO - NÁBYTEK

Praha – Štěrboholy, Praha – Čakovice, Znojmo, Plzeň, Teplice, Hradec Králové, Brno, Zlín, Tábor, Chomutov, Mladá Boleslav, České Budějovice, Olomouc, Havířov.