Chvilky pečení a ochutnávek

Chvilky pečení a ochutnávek

Zpátky

26. 10. 2022

Oblíbené období plné cukroví a vánočních pokrmů přichází. Usnadněte si s námi přípravy a prožijte svátky bez zbytečného stresu v kuchyni. Vyberte si u nás takovou kuchyň, která vás nikdy nezklame a vy v ní vykouzlíte ty nejlahodnější vánoční pochoutky.

Prostor je důležitý

Plánujete připravit velikou vánoční večeři pro víc lidí? Vždy je důležité mít okolo sebe dostatečný pracovní prostor. U nás si můžete vybrat kuchyň na míru s kvalitními kuchyňskými deskami z různých materiálů tak, aby vám dokonale vyhovovaly. Na jedné straně rozkrájená zelenina do bramborového salátu a na druhé straně těsto na linecké cukroví. Vejdete se ale ukázkově! Nezapomínejte ale na další kuchyňské detaily – osvětlení, úložné prostory nebo pořadače. A příprava bude hračka.

Stačí sada a je po starostech

Pro okamžiky jako štědrovečerní večeře v naší nabídce naleznete i jídelní sady nádobí. Stůl s nimi vybavíte okamžitě a pak už stačí jen servírovat.

Několik barev, motivů a spoustu užitečných kusů nádobí. Každá sada je jiná, a tak si vybere každý. A pokud vám v sadě bude i tak něco scházet, není problém dokoupit jednotlivé kousky nádobí samostatně.

Pro speciální okamžiky

Chcete, aby na štědrovečerním stole bylo vše sjednocené? Vyberte si sadu příborů pro vyjímečné okamžiky.

Od stříbrných lesklých příborů po matné či barevné kusy

Dokonce u nás vyberete sadu i pro ty nejmenší jedlíky.

Prodejny ASKO - NÁBYTEK

Praha – Štěrboholy, Praha – Čakovice, Znojmo, Plzeň, Teplice, Hradec Králové, Brno, Zlín, Tábor, Chomutov, Mladá Boleslav, České Budějovice, Olomouc, Havířov.