Nechte kuchyň rozkvést

Nechte kuchyň rozkvést

Zpátky

07. 04. 2022

Kuchyňská linka už dávno nemusí být jednobarevná a monotónní. Pokud patříte k milovníkům pestrých barev, nechte je rozkvést ve své kuchyni. Poradíme, na co si dát pozor, aby vaše nadšení brzy neuvadlo.

Čistě a harmonicky

Pokud se rozhodnete pro výrazný odstín, měli byste vše předem promyslet do detailu. Syté odstíny je dobré kombinovat s neutrálními.

Docílíte tak nejen krásného kontrastu, ale současně místnost odlehčíte a provzdušníte.

Pokud má vaše kuchyň spíš menší rozměry, vyhněte se velkým plochám tmavých barev, skvěle ovšem bude vypadat, pokud dominantní světlé tóny podtrhnete výraznějšími akcenty. Aby byl výsledek skutečně perfektní, dbejte na výběr kvalitních a odolných materiálů.

Jedině tak si oblíbené barvy budete užívat mnoho let. Odborníci v našich specializovaných studiích vám rádi s výběrem poradí.

Hry s barvami

I ti, kteří se bojí příliš experimentovat, si mohou splnit svůj barevný sen.

Stačí zvolit jen pár drobností nebo designových doplňků v pestrých barvách, které citlivě rozmístíte v místnosti.

Barevně výrazné mohou být například i spotřebiče. Fantazii se meze nekladou, pohrajte si s detaily a experimentujte podle vlastní chuti.

V našich prodejnách teď najdete široký sortiment barevných jarních dekorací, které vaši kuchyň prozáří.

Prodejny ASKO - NÁBYTEK

Praha – Štěrboholy, Praha – Čakovice, Znojmo, Plzeň, Teplice, Hradec Králové, Brno, Zlín, Tábor, Chomutov, Mladá Boleslav, České Budějovice, Olomouc, Havířov.